Jeżeli Twoja skóra wymaga natychmiastowej regeneracji, sprawdź krem Bielenda Professional Supremelab intensywnie odżywczy krem z ceramidami. Dowiedz się, jak działa i jakiej pielęgnacji potrzebuje skórą z naruszoną barierą hydrolipidową.

Ratunek dla suchej skóry – sprawdź krem Bielenda Professional

Jeżeli szukasz kosmetyków do suchej i podrażnionej skóry, sprawdź krem Bielenda Professional Supremelab z ceramidami. Dlaczego warto sięgnąć po serię Barrier Renew tej znakomitej polskiej marki? To przede wszystkim potężna dawka skutecznych składników aktywnych, które jednocześnie odżywiają i regenerują naruszoną warstwę ochronną skóry, która jest swoistą tarczą, chroniącą skórę przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. 

Seria Supremelab Barrier Renew została stworzona do pielęgnacji skóry potrzebującej skondensowanej dawki składników regenerujących, nawilżających i odżywczych. Sprawdzi się podczas odbudowy przesuszonej warstwy rogowej naskórka, ale nie tylko, ponieważ substancje zastosowane w formule przenikają do głębokich partii skóry, zapewniając dogłębne i długotrwałe nawilżenie oraz przyspieszenie procesów regeneracyjnych. Kremy Bielenda Professional z tej serii przeznaczone są przede wszystkim do pielęgnacji skóry suchej, odwodnionej, cienkiej, delikatnej i przesuszonej. Będą odpowiednie również do cer mieszanych, problematycznych, po terapii kwasami czy retinolem. 

Regeneracja skóry w dzień i w nocy

Do dyspozycji mamy dwa kremy Bielenda Professional: odżywczy na dzień SPF 30 i krem intensywnie odżywczy na noc z ceramidami. Kluczowym składnikiem całej serii są ceramidy, które wzmacniają warstwę hydrolipidową, intensyfikują nawilżenie i odżywienie, a także zabezpieczają skórę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Ponadto poprawiają jędrność i elastyczność skóry. 

Krem na dzień oprócz ceramidów zawiera olej babassu, kwas hialuronowy i witaminę E. Posiada filtr przeciwsłoneczny SPF 30, który chroni skórę przed promieniami UVA i UVB, ale również przed światłem niebieskim HEV.

Krem na noc z ceramidami zawiera także skwalan, który chroni skórę przed odwodnieniem, zabezpieczając barierę skórną. Nawilża i regeneruje skórę. Kwasy tłuszczowe i fitosterole pochodzenia naturalnego z olejów roślinnych likwidują szorstkość i suchość skóry. Krem otula skórę i bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstewki. Choć został stworzony specjalnie z myślą o cerach suchych z tendencją do odwodnienia i przesuszenia, może być stosowany również w pielęgnacji skóry mieszanej. Jest dość treściwy, jednak bardzo przyjemny w aplikacji. W razie potrzeby można również sięgnąć po jego lżejszą wersję – eliksir z kompleksem NMF. 

Krem na noc z ceramidami przynosi ukojenie ściągniętej i szorstkiej skórze. Można go stosować codziennie i przez cały rok, jednak warto obserwować swoją cerę i dostosować częstotliwość używania kremu do jej potrzeb.

Kremy z serii Barrier Renew słyną z tego, że są doskonałym wsparciem dla skóry podczas kuracji retinolem lub kwasami. Łagodzą ich działanie, uspokajają skórę i wyciszają zaczerwienienia. Wspomagają odbudowę warstwy hydrolipidowej, wzmacniając ją i zwiększając jej odporność na działanie czynników zewnętrznych. Z kremami Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew zapewnisz swojej skórze głęboką rewitalizację. Ceramidy, które są składnikami cementu międzykomórkowego, uszczelniają go i wypełniają ubytki, wspomagając naturalne procesy regeneracyjny warstwy ochronnej skóry. 

Sprawdź krem Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew z ceramidami i zapomnij o ściągniętej i szorstkiej skórze.